1111

کتابنوش

۰۱

آبان

آیت الله حائری شیرازی:اقتصاد مقاومتی یعنی همین ایده مرکز تبادل کتاب

آیت الله حائری شیرازی از اساتید برجسته اخلاق و نماینده خبرگان رهبری دیروز با حضور در مراسم افتتاحیه مجموعه نشست های نقد و بررسی کتابنوش که به همت کانون اندیشه جوان و مرکز تبادل کتاب در مرکز تبادل کتاب برگزار شد ضمن ایراد سخنرانی در باب موضوع اولین نشست، “بازنمایی کتاب ماه به روایت آه ” به تقدیر و تشویق کانون های فرهنگی جهت برگزاری جلسات آزاد اندیشی و ترویج نقد صمیمانه مسائل سیاسی و فرهنگی جامعه ،و فرهنگ کتاب و کتاب خوانی پرداختند.

ایشان پس از بازدید از مجموعه تبادل کتاب در مصاحبه ای به مسوولان اینطور گفتند که : اقتصاد مقاومتی یعنی همین ایده مرکز تبادل کتاب،و اقتصاد مقاومتی را در بهترین جای اقتصاد مقاومتی که فرهنگ است عملیاتی کرده اید به این صورت که کتاب هایی که خاک خورده اند و جز ضایعات شده اند دوبار به چرخه مصرف باز میگردد و کسانی بضاعت پرداخت برای خرید کتاب ندارند کتابهای مورد نیازشان را با قیمت پایین تهیه میکنند و این یک صرفه جویی بزرگ است ، یعنی همین اقتصاد مقاومتی. این ایده دربازه محصولات دیگر هم قابل اجراست و بسیار ارزشمند است.

ایشان ضمن بیان موارد و نکاتی دیگر در باب ارایه بهتر این خدمت فرهنگی آرزوی توفیق روز افزون برای بسط این حرکت نو و همچنین ارایه این الگو درباره محصولات دیگر داشتند.

ضمنا مجموعه نشست های نقد،رونمایی و بازنمایی کتابنوش به صورت منظم با همت کانون اندیشه جوان و مرکز تبادل کتاب دو هفته یک بار با حضور نویسندگان،صاحبان اثر و فرهیختگان و منتقدان با اطلاع قبلی در مرکز تبادل کتاب برگزار خواهد شد.مراسم کتابنوش

- tabadolu, ,

0 Comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *